Warunki socjalne


Budynek jest wielokondygnacyjny (parter, dwa piętra, poddasze). Na parterze znajdują się pomieszczenia biurowe, kuchnia, jadalnia, zaplecze, natomiast na piętrach – pokoje mieszańców, pracownie terapeutyczne, sala rehabilitacyjna, gabinet pomocy doraźnej, dyżurka, izolatka. Na kondygnacji poddasza znajdują się pomieszczenia: sala do zajęć terapeutycznych, sala muzykoterapii, pokój psychologa, pomieszczenie socjalno – jadalne, suszarni, pomieszczenia gospodarcze i schowki podstrychowe (od 2016 r.).

Budynek wyposażony jest w system przyzywowo – alarmowy i system alarmowo – przeciwpożarowy. W Domu Pomocy Społecznej zainstalowana jest również winda. Dodatkowo posiadamy również kotłownię olejową oraz układ kolektorów słonecznych.

Dysponujemy pokojami dwu, trzy osobowymi oraz jednym pokojem czteroosobowym, z łazienkami dostępnymi na poszczególnych skrzydłach budynku. Podczas aranżacji pokoi pracownik bierze pod uwagę zainteresowania i sugestie mieszkańców.

Nowe inwestycje budowlane podniosły jakość życia w Naszym Domu, który przez to stał się miejscem spędzania miłych, radosnych chwil w gronie bliskich i nie tylko.


 

Informacja wytworzona przez:
Jacek Słabisz
email: jacek@fenikspc.pl tel.:admin
, w dniu:  14‑04‑2013 19:41:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Krzysztof Jojko
email: serwis@net-pc.pl tel.:501-00-74-78
, w dniu:  14‑04‑2013 19:41:00
Data ostatniej aktualizacji:
05‑03‑2018 09:17:29
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie